New items
Władcy czasu
Wieża komunistów
Wyspa niebieskich lisów : legendarna wyprawa Beringa
Zemsta Klonowego Cienia
Zniewolona : po drugiej stronie wolności
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Wiosenna Wymiana Książkowa 2020
Gdzie?Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
Dom Kultury w Węgrzcach, ul. A3/1, 32-086 Węgrzce

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza każdego, kto kocha czytać i dzielić się tą pasją z innymi na zorganizowane bezgotówkowe Wiosenne Wymiany Książkowe pod hasłem „Podaruj Książce Drugie Życie”.

Na wszystkich zainteresowanych odświeżeniem zawartości domowej biblioteczki, czytelników oraz sympatyków placówek bibliotecznych w naszej gminie, czekamy w niedziele 24 maja oraz 7 czerwca w godz. 15:00-16:00 w siedzibie BP Węgrzce, ul. A3/1 (Dom Kultury).

plakat_wymiana książkowa_wiosna 2020.png

Wymieniamy książki wydane w języku polskim po 2000 roku w stosunku 1:1, z uwzględnieniem głównie beletrystyki. Każdy uczestnik może przynieść ze sobą maksymalnie 10 pozycji w dobrym stanie. Literaturę dziecięcą wymieniamy tylko na inne książeczki dla dzieci.

Szczegółowy regulamin udziału w wydarzeniu jest dostępny w bibliotece.

Marcowy Wieczór w Bibliotece – Moc Wyobraźni
Co?Wydarzenie dla dzieci
Gdzie?Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Przybysławicach
Budynek Wielofunkcyjny w Przybysławicach, ul. Krakowska 39, 32-088 Przybysławice
Kiedy?13.03.2020 19:00

Biblioteka Publiczna w Przybysławicach zaprasza w piątek 13 marca wszystkie chętne dzieci na Marcowy Wieczór w Bibliotece. Zaczynamy o godz. 19:00, koniec zabawy godz. 22:30. W programie: nocne warsztaty mixmediowe, seans filmowy, poczęstunek na słodko i słono.

plakat_wieczór marzec 2020.png